Wesprzyj media dla katolików

Jesteśmy niezależnym portalem informacyjnym przedstawiającym wydarzenia ze świata z katolickiej perspektywy. A to wszystko wyłącznie dzięki wsparciu naszych darczyńców. Dołącz do ich grona już teraz!

Wspierasz nas kwotą:
30zł
Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. ks. Piotra Skargi. Czytaj więcej...

Benedykt XVI

Wspieraj niezależne medium dla katolików i odbierz prezent!

 

Benedykt XVI Swoim pontyfikatem prowadził Łódź Piotrową na głębię doświadczania wiary i czerpania w pełni z jej depozytu, a jego niespodziewana abdykacja do dzisiaj pozostawia pole do dyskusji o stanie Kościoła. W ramach podziękowania za wsparcie PCh24.pl otrzymasz ebook poświęcony pamięci Josepha Ratzingera – wybitnego teologa na Tronie Piotrowym, którego pontyfikat tak niespodziewanie zakończył się abdykacją w 2013 roku.

Na portalu PCh24.pl przedstawiamy wydarzenia ze świata i życia Kościoła z katolickiej perspektywy. Dzięki wsparciu Przyjaciół i Darczyńców możemy niezależnie i rzetelnie wykonywać naszą misję głoszenia prawdy, czynienia tego, co dobre i promowania piękna!

Dołącz już teraz do grona naszych Darczyńców, twórz z nami wysokiej jakości media i otrzymuj wszelkie korzyści płynące z Twojego zaangażowania w walkę z rewolucją!

Wesprzyj nas i odbierz e-book

O naszym e‑booku

Jeden z największych teologów naszych czasów, Prefekt Kongregacji Nauki Wiary, a wreszcie Następca Św. Piotra. Przedstawiamy Państwu ebook wydany ku pamięci papieża Benedykta XVI, którego całe życie, pontyfikat i dziesięć lat cichej modlitwy w klasztorze Mater Ecclesiae poświęcone były Kościołowi.

Znajdą w nim Państwo wyjątkowe artykuły ludzi Kościoła – naszych redaktorów, publicystów i księży, takich jak m.in. ks. prof. Paweł Bortkiewicz TChr, prof. Marek Kornat czy redaktor naczelny PCh24.pl Krystian Kratiuk.

Oni wszyscy, czerpiąc z dziedzictwa zmarłego papieża, dzielą się swoją refleksją nad światem “po Benedykcie XVI”.

Wierzymy, że lektura naszej publikacji przyniesie wiele duchowych korzyści, pozwoli spojrzeć na ten temat z nowego punktu widzenia oraz dostarczy wielu nowych punktów wyjścia do pogłębionych dyskusji w gronie znajomych i rodziny.

Wesprzyj nas i odbierz e-book

Pełna niezależność

Dzięki wsparciu ze strony naszych Przyjaciół jesteśmy niezależni od zewnętrznych wpływów i możemy walczyć o podzielane przez nas wartości.

Rzetelne informacje

Naszą misją jest dostarczanie Polakom najważniejszych informacji mających na celu krzewienie i obronę Prawdy, Dobra oraz Piękna.

Uznani eksperci

Na łamach naszego portalu regularnie goszczą uznani eksperci poruszający problematykę, której unikają media głównego nurtu.

Bądź na bieżąco

Śledź nas w naszych social mediach, by nie przeoczyć wartościowych informacji.