Benedykt XVI

pro memoria

Jeden z największych teologów naszych czasów, Prefekt Kongregacji Nauki Wiary, a wreszcie Następca Św. Piotra. Przedstawiamy Państwu ebook wydany ku pamięci papieża Benedykta XVI, którego całe życie, pontyfikat i dziesięć lat cichej modlitwy w klasztorze Mater Ecclesiae poświęcone były Kościołowi.

Wspieraj niezależne medium dla katolików i odbierz prezent!

Benedykt XVI Swoim pontyfikatem prowadził Łódź Piotrową na głębię doświadczania wiary i czerpania w pełni z jej depozytu, a jego niespodziewana abdykacja do dzisiaj pozostawia pole do dyskusji o stanie Kościoła. W ramach podziękowania za wsparcie PCh24.pl otrzymasz ebook poświęcony pamięci Josepha Ratzingera – wybitnego teologa na Tronie Piotrowym, którego pontyfikat tak niespodziewanie zakończył się abdykacją w 2013 roku.

Na portalu PCh24.pl przedstawiamy wydarzenia ze świata i życia Kościoła z katolickiej perspektywy. Dzięki wsparciu Przyjaciół i Darczyńców możemy niezależnie i rzetelnie wykonywać naszą misję głoszenia prawdy, czynienia tego, co dobre i promowania piękna!

Dołącz już teraz do grona naszych Darczyńców, twórz z nami wysokiej jakości media i otrzymuj wszelkie korzyści płynące z Twojego zaangażowania w walkę z rewolucją! 

Wspierasz media dla katolików

Nasz portal oddaje wierzącym katolikom głos w przestrzeni publicznej! Jesteśmy obecni po to, aby walczyć z postępującą lewicowo-liberalną rewolucją.

Odbierzesz dla siebie wyjątkowy ebook

“Benedykt XVI. Pro memoria” to niezwykła pozycja poświęcona pamięci Josepha Ratzingera, którego życie i pontyfikat należą do najważniejszych kart historii Kościoła!