Wesprzyj media dla katolików

Jesteśmy niezależnym portalem informacyjnym przedstawiającym wydarzenia ze świata z katolickiej perspektywy. A to wszystko wyłącznie dzięki wsparciu naszych darczyńców. Dołącz do ich grona już teraz!

Wspierasz nas kwotą:
7zł
Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. ks. Piotra Skargi. Czytaj więcej...

Św. Maksymilian Maria Kolbe

Wspieraj niezależne medium dla katolików
i odbierz broszurę dla siebie!

 

W ramach podziękowania za wsparcie PCh24.pl otrzymasz ebooka poświęconego postaci św. o Maksymiliana Marii Kolbego. Zanurz się w historii życia wybitnego franciszkanina i podążaj ścieżką jego zaufania Niepokalanej Maryi!

 

Na portalu PCh24.pl przedstawiamy wydarzenia ze świata i życia Kościoła z katolickiej perspektywy. Dzięki wsparciu Przyjaciół i Darczyńców możemy tak jak św. o. Maksymilian niezależnie i rzetelnie wykonywać naszą misję głoszenia prawdy, czynienia tego, co dobre i promowania piękna!

 

Dołącz już teraz do grona naszych Darczyńców, twórz z nami wysokiej jakości media i otrzymuj wszelkie korzyści płynące z Twojego zaangażowania w walkę z rewolucją! 

Wesprzyj nas i odbierz broszurę

O naszej broszurze

Ten uczeń św. Franciszka swoim heroicznym życiem zdobywał Bogu świat przez Niepokalaną. Odkryj historię człowieka, który nie bał się stawić czoła największym herezjom i mając Maryję za patronkę ratował od piekła tysiące dusz!

Czy chcesz poznać sekret wiary św. Maksymiliana, który wyniósł go na ołtarze?

Pobierz już dzisiaj tę wyjątkową publikację i poznaj świętość, którą można naśladować na co dzień!

Wesprzyj nas i odbierz broszurę

Pełna niezależność

Dzięki wsparciu ze strony naszych Przyjaciół jesteśmy niezależni od zewnętrznych wpływów i możemy walczyć o podzielane przez nas wartości.

Rzetelne informacje

Naszą misją jest dostarczanie Polakom najważniejszych informacji mających na celu krzewienie i obronę Prawdy, Dobra oraz Piękna.

Uznani eksperci

Na łamach naszego portalu regularnie goszczą uznani eksperci poruszający problematykę, której unikają media głównego nurtu.

Bądź na bieżąco

Śledź nas w naszych social mediach, by nie przeoczyć wartościowych informacji.