Wesprzyj media dla katolików

Jesteśmy niezależnym portalem informacyjnym przedstawiającym wydarzenia ze świata z katolickiej perspektywy. A to wszystko wyłącznie dzięki wsparciu naszych darczyńców. Dołącz do ich grona już teraz!

Wspierasz nas kwotą:
30zł
Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. ks. Piotra Skargi. Czytaj więcej...

Święci przeciw herezjom

Wspieraj niezależne medium dla katolików
i odbierz ebook dla siebie!

 

W ramach podziękowania za wsparcie PCh24.pl otrzymasz e-book pt. “Święci przeciw herezjom”. Dowiedz się, jak za ich śladem bronić Kościoła i wiary katolickiej, atakowanych przez współczesne herezje i promujących je rewolucjonistów.

 

Na portalu PCh24.pl przedstawiamy wydarzenia ze świata i życia Kościoła z katolickiej perspektywy. Dzięki wsparciu Przyjaciół i Darczyńców możemy niezależnie i rzetelnie wykonywać naszą misję głoszenia Prawdy, czynienia tego, co Dobre i promowania Piękna!

 

Dołącz już teraz do grona naszych Darczyńców, twórz z nami wysokiej jakości media i otrzymuj wszelkie korzyści płynące z Twojego zaangażowania w walkę z rewolucją! 

Wesprzyj nas i odbierz e-book

O naszym e‑booku

Kościół jest wspólnotą wierzących założoną przez Jezusa Chrystusa. Kościół to Lud Boży, Ciało Chrystusa oraz Świątynia Ducha Świętego. Jednakże warto pamiętać, że Kościół zawiera w sobie niedoskonały pierwiastek ludzki, co naraża go na wiele grzesznych zagrożeń – w tym herezję. Przypomnijmy sobie niektóre z nich, oraz wielkich świętych, którzy mężnie stawiali im czoła.

Czy chcesz poznać jak za wstawiennictwem wielkich i odważnych świętych bronić wiary katolickiej?

Pobierz już dzisiaj tę wyjątkową publikację i poznaj wyjątkowych ludzi Kościoła, których warto naśladować w walce ze współczesnymi herezjami!

Wesprzyj nas i odbierz e-book

Pełna niezależność

Dzięki wsparciu ze strony naszych Przyjaciół jesteśmy niezależni od zewnętrznych wpływów i możemy walczyć o podzielane przez nas wartości.

Rzetelne informacje

Naszą misją jest dostarczanie Polakom najważniejszych informacji mających na celu krzewienie i obronę Prawdy, Dobra oraz Piękna.

Uznani eksperci

Na łamach naszego portalu regularnie goszczą uznani eksperci poruszający problematykę, której unikają media głównego nurtu.

Bądź na bieżąco

Śledź nas w naszych social mediach, by nie przeoczyć wartościowych informacji.