Wesprzyj media dla katolików

Jesteśmy niezależnym portalem informacyjnym przedstawiającym wydarzenia ze świata z katolickiej perspektywy. A to wszystko wyłącznie dzięki wsparciu naszych darczyńców. Dołącz do ich grona już teraz!

Wspierasz nas kwotą:
30zł
Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. ks. Piotra Skargi. Czytaj więcej...

Zabiorą Ci wszystko

Wspieraj niezależne medium dla katolików
i odbierz ebook dla siebie!

Na portalu PCh24.pl przedstawiamy wydarzenia ze świata i życia Kościoła z katolickiej perspektywy. Jedną z promowanych przez nas, katolickich wartości, jest pojęcie prywatnej własności. Przez wieki budowało ono jeden z wymiarów chrześcijańskiego Zachód – dzisiaj jednak jest znienawidzone przez agentów cywilizacyjnego “postępu”. 

 

W ramach podziękowania za wsparcie PCh24.pl otrzymasz ebooka, który w dobie “wszystkiego na wynajem” przypomni o olbrzymim znaczeniu “tego co własne” i pomoże bronić się przed zamachem na to kluczowe dla naszej niezależności prawo. 

 

Dołącz już teraz do grona naszych Darczyńców, twórz z nami wysokiej jakości media i otrzymuj wszelkie korzyści płynące z Twojego zaangażowania w walkę z rewolucją!

Wesprzyj nas i odbierz e-book

O naszym e‑booku

Twoja wolność jest zagrożona! To dramatyczne zdanie nie jest już tylko ostrzeżeniem, lecz wezwaniem do walki. Otwórz oczy i uzbrój się w wiedzę, która uratuje niezależność Twoją i przyszłych pokoleń!

Odkryj prawdę o zamachu przeprowadzanym na własność każdego z nas!

Pobierz ten ebook, aby już dzisiaj odkrywać kluczową wartość i siłę obronną w “prywatnej własności”!

Wesprzyj nas i odbierz e-book

Pełna niezależność

Dzięki wsparciu ze strony naszych Przyjaciół jesteśmy niezależni od zewnętrznych wpływów i możemy walczyć o podzielane przez nas wartości.

Rzetelne informacje

Naszą misją jest dostarczanie Polakom najważniejszych informacji mających na celu krzewienie i obronę Prawdy, Dobra oraz Piękna.

Uznani eksperci

Na łamach naszego portalu regularnie goszczą uznani eksperci poruszający problematykę, której unikają media głównego nurtu.

Bądź na bieżąco

Śledź nas w naszych social mediach, by nie przeoczyć wartościowych informacji.